Købe 8530731001 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 172.5 VAC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 34.5 VAC |
| Afslutningsstil: | Tension Clamp |
| Skiftespænding: | 250VAC - Max |
| Serie: | PRZ |
| Relæ Type: | General Purpose with Socket |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 50°C |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 8530731001 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 230VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 230V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 10A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontaktformular: | SPDT (1 Form C) |
| Spole spænding: | 230VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 760 VA |
| Email: | [email protected] |