Købe 860080272004 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | WCAP-ATLI |
| Ripple Current: | 261mA @ 100kHz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 732-9070-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | 860080272004 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.079" (2.00mm) |
| Impedans: | 280 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 120µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 120UF 20% 10V THRU HOLE |
| kapacitans: | 120µF |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |