Købe 8870330000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 4.8 VDC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Skiftespænding: | 250VAC - Max |
| Serie: | RCI |
| Udgivelsestid: | 2ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 7ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | 8870330000 |
| Funktioner: | Diode, LED Indicator, Test Button |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 48V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 8A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformular: | DPDT (2 Form C) |
| Spole spænding: | 48VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 5.52 kOhms |
| Coil Power: | 400 mW |
| Coil Current: | 8.7mA |
| Email: | [email protected] |