Købe 8921130000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 7.2 VAC |
| Afslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Skiftespænding: | 250VAC - Max |
| Serie: | RCM KITP |
| Udgivelsestid: | 10ms |
| Relæ Type: | General Purpose with Socket |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 15ms |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 8921130000 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose with Socket Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 6A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformular: | 4PDT (4 Form C) |
| Spole spænding: | 24VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1 VA |
| Coil Current: | 41.6mA |
| Email: | [email protected] |