Købe ACS108-5SN med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Off State: | 500V |
|---|---|
| Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1V |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverandør Device Package: | SOT-223 |
| Serie: | ACS™/A.S.D® |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navne: | 497-2448-2 |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ACS108-5SN |
| Udvidet beskrivelse: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 500V 800mA Surface Mount SOT-223 |
| Beskrivelse: | TRIAC SENS GATE 500V 0.8A SOT223 |
| Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max): | 800mA |
| Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 7.3A, 8A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 25mA |
| Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10mA |
| Konfiguration: | Single |
| Email: | [email protected] |