Købe AD8130AR-REEL7 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 25.2 V, ±2.25 V ~ 12.6 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 400µV |
| Leverandør Device Package: | 8-SOIC |
| Slew Rate: | 1100 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Andre navne: | AD8130AR-REEL7-ND AD8130AR-REEL7TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | AD8130AR-REEL7 |
| Udvidet beskrivelse: | Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC OPAMP DIFF 290MHZ 8SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 13mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 40mA |
| Nuværende - Input Bias: | 500nA |
| Forstærker Type: | Differential |
| -3db båndbredde: | 290MHz |