Købe ADS7846IGQCR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsreference: | External, Internal |
|---|---|
| Spænding - Forsyning: | 2.2 V ~ 5.25 V |
| Touchscreen: | 4 Wire Resistive |
| Leverandør Device Package: | 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Serie: | - |
| Opløsning (bit): | 12 b |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 48-VFBGA |
| Andre navne: | 296-14470-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Producentens varenummer: | ADS7846IGQCR |
| grænseflade: | SPI |
| Udvidet beskrivelse: | Touchscreen Controller 4-Wire 12 bit MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ Interface 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Beskrivelse: | IC TOUCH SCREEN CNTRLLR 48-BGA |
| Nuværende - Forsyning: | 500µA |
| Email: | [email protected] |