Købe AEP51024 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 18 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 1.92 VDC |
| Afslutningsstil: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Skiftespænding: | 400VDC - Nom |
| Serie: | AEP |
| Udgivelsestid: | 30ms |
| Relæ Type: | Automotive |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 255-3111 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 80°C |
| Brug tid: | 50ms |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | AEP51024 |
| Funktioner: | Sealed - Hermetically |
| Udvidet beskrivelse: | Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount |
| Beskrivelse: | RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 24V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 10A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontaktformular: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spole spænding: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.4 W |
| Coil Current: | 52mA |
| Email: | [email protected] |