Købe AF0201FR-0715RL med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0201 |
| Størrelse / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serie: | AF |
| Modstand (ohm): | 15 |
| Power (Watts): | 0.05W, 1/20W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0201 (0603 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | AF0201FR-0715RL |
| Højde - Siddende (Max): | 0.010" (0.26mm) |
| Funktioner: | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 15 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 15 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Sammensætning: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |