Købe AGN200A12 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 9 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 1.2 VDC |
| Afslutningsstil: | Gull Wing |
| Skiftespænding: | 125VAC, 110VDC - Max |
| Serie: | AGN |
| Udgivelsestid: | 4ms |
| Relæ Type: | Telecom |
| Emballage: | Tube |
| Andre navne: | 255-1234 255-1234-5 255-1234-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Brug tid: | 4ms |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | AGN200A12 |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beskrivelse: | RELAY TELECOM DPDT 1A 12V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 1A |
| Kontaktmateriale: | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Kontaktformular: | DPDT (2 Form C) |
| Spole spænding: | 12VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.03 kOhms |
| Coil Power: | 140 mW |
| Coil Current: | 11.7mA |