Købe AHN211Y2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 192 VAC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 72 VAC |
| Afslutningsstil: | Plug In |
| Skiftespænding: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | AHN |
| Udgivelsestid: | 5ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | AHN211Y2 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 5A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformular: | DPDT (2 Form C) |
| Spole spænding: | 240VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 4.1mA |
| Email: | [email protected] |