Købe ALZ11B12 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 8.4 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 1.2 VDC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Skiftespænding: | 440VAC - Max |
| Serie: | ALZ |
| Udgivelsestid: | 5ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Brug tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | ALZ11B12 |
| Funktioner: | Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformular: | SPDT (1 Form C) |
| Spole spænding: | 12VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 360 Ohms |
| Coil Power: | 400 mW |
| Coil Current: | 33.3mA |