Købe AP432AYL-13 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 1.24V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 20V |
| Spænding - Indgang: | - |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Temperaturkoefficient: | 30ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| Reference Type: | Shunt |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | TO-243AA |
| Output Type: | Adjustable |
| Andre navne: | AP432AYLDIDKR |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Støj - 10Hz til 10kHz: | - |
| Støj - 0,1 Hz til 10 Hz: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | AP432AYL-13 |
| Udvidet beskrivelse: | Shunt Voltage Reference IC 20V ±0.5% 200mA SOT-89-3 |
| Beskrivelse: | IC VREF SHUNT ADJ SOT89-3 |
| Nuværende - Forsyning: | - |
| Nuværende - Output: | 200mA |
| Nuværende - Katode: | 300µA |
| Email: | [email protected] |