Købe AP836 10K J med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | TO-220 |
| Størrelse / Dimension: | 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) |
| Serie: | ARCOL, AP836 |
| Modstand (ohm): | 10k |
| Power (Watts): | 35W |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-2 |
| Driftstemperatur: | -60°C ~ 150°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | AP836 10K J |
| Højde - Siddende (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Funktioner: | Non-Inductive |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10k Ohm ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Thick Film |
| Beskrivelse: | RES 10K OHM 35W 5% TO220 |
| Sammensætning: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |