Købe APA450-PQ208A med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Samlet RAM-bit: | 110592 |
| Leverandør Device Package: | 208-PQFP (28x28) |
| Serie: | ProASICPLUS |
| Pakke / tilfælde: | 208-BFQFP |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal I / O: | 158 |
| Antal porte: | 450000 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | APA450-PQ208A |
| Beskrivelse: | IC FPGA 158 I/O 208QFP |
| Email: | [email protected] |