Købe APTGT150A120D1G med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (på) (Max) @ Vge, Ic: | 2.1V @ 15V, 150A |
| Leverandør Device Package: | D1 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 700W |
| Pakke / tilfælde: | D1 |
| Driftstemperatur: | - |
| NTC termistor: | No |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | APTGT150A120D1G |
| Inputkapacitans (Cies) @ Vce: | 10.8nF @ 25V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Udvidet beskrivelse: | IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 220A 700W Chassis Mount D1 |
| Beskrivelse: | IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1 |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 4mA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 220A |
| Konfiguration: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |