Købe AQS610TS med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.14VDC |
| Afslutningsstil: | Gull Wing |
| Leverandør Device Package: | 16-SOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQS |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 25 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | AQS610TS |
| Load Current: | 100mA |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO 3CH 350V 100MA 16-SOP |
| Kredsløb: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Email: | [email protected] |