Købe AQY221N2MW med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.14VDC |
| Afslutningsstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverandør Device Package: | 4-SON |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 4-SMD (0.116", 2.95mm) |
| Output Type: | AC, DC (RF) |
| On-State Resistance (Max): | 12.5 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | AQY221N2MW |
| Load Current: | 120mA |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.116", 2.95mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO SPST LOW CXR 4SON |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |