Købe AQY275A med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.16VDC |
| Afslutningsstil: | Gull Wing |
| Leverandør Device Package: | 4-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andre navne: | 255-1565 255-1565-5 255-1565-ND |
| On-State Resistance (Max): | 340 mOhm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | AQY275A |
| Load Current: | 1.3A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO 100V 1300MA 4-SMD |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |