Købe ARE10A24 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 18 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 2.4 VDC |
| Afslutningsstil: | Gull Wing |
| Skiftespænding: | 30VDC - Max |
| Serie: | ARE |
| Udgivelsestid: | 5ms |
| Relæ Type: | RF |
| Emballage: | Tube |
| Andre navne: | 255-5311 ARE10A24-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 10ms |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | ARE10A24 |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | RF Relay SPDT (1 Form C) Surface Mount |
| Beskrivelse: | RELAY RF SPDT 500MA 24V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 500mA |
| Kontaktmateriale: | Gold Plating |
| Kontaktformular: | SPDT (1 Form C) |
| Spole spænding: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 2.88 kOhms |
| Coil Power: | 200 mW |
| Coil Current: | 8.3mA |