Købe AS1363-BSTT-15 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 1.5V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 2 V ~ 5.5 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-6 |
| Andre navne: | 176810012 AS1363-BSTT-15-ND AS1363-BSTT-15TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | AS1363-BSTT-15 |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 500mA SOT-23-6 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.5V 0.5A SOT23-6 |
| Nuværende - Output: | 500mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | - |
| Email: | [email protected] |