Købe AS1720B-ATDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Spænding - Belastning: | 5 V ~ 50 V |
| Switch Type: | Relay, Solenoid Driver |
| Leverandør Device Package: | 8-MLPD (2x2) |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Forhold - Indgang: Output: | 1:1 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Output Configuration: | Low Side |
| Andre navne: | 183270004 AS1720A-ATDTTR-ND AS1720B-ATDTTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | AS1720B-ATDT |
| grænseflade: | On/Off |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Funktioner: | Internal PWM |
| Fejlbeskyttelse: | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature |
| Beskrivelse: | IC SOLENOID DRIVER 8MLPD |
| Nuværende - Output (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |