Købe AS35 1R040 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | AS |
| R @ Current: | 0.008 Ohm |
| R 25 ° C: | 1 Ohm |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 570-1111 AS351R040 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | AS35 1R040 |
| Blyafstand: | 0.748" (19.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 1 Ohm Ohm ±25% 1.417" (36.00mm) |
| Diameter: | 1.417" (36.00mm) |
| Beskrivelse: | ICL 1 OHM 25% 40A 36MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 40A |
| Godkendelser: | - |
| Email: | [email protected] |