Købe B32522N6224K289 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 450V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 200V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) |
| Serie: | B32522 |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B32522N6224K289 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.22µF ±10% Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD |
| kapacitans: | 0.22µF |