Købe B32560J6223J289 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 200V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) |
| Serie: | SilverCap™ B32560 |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | 2-DIP |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B32560J6223J289 |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.022µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC 2DIP |
| kapacitans: | 0.022µF |