Købe B32656S2104J564 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 800V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | Screw Terminals |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | B32656S |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B32656S2104J564 |
| Blyafstand: | 1.476" (37.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Low ESL |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 20 mOhm |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC SCREW |
| kapacitans: | 0.1µF |