Købe B32911A5102K000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 530V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) |
| Serie: | B32911 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | B32911A5102K |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B32911A5102K000 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Funktioner: | X1 Safety Rated |
| Udvidet beskrivelse: | 1000pF ±10% Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP) |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL |
| kapacitans: | 1000pF |