Købe B412F-2T-YEB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Peak Reverse (Max): | 1200V |
|---|---|
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.25V @ 35A |
| Teknologi: | Standard |
| Leverandør Device Package: | Module |
| Serie: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Producentens varenummer: | B412F-2T-YEB |
| Udvidet beskrivelse: | Bridge Rectifier Single Phase 1200V 12A Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Single Phase |
| Beskrivelse: | RECT BRIDGE SGL PHASE 12A W/OPT |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | - |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 12A |
| Email: | [email protected] |