Købe B41689K8597Q001 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 63V |
|---|---|
| Tolerance: | -10%, +30% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm) |
| Serie: | B41689 |
| Ripple Current: | 5.5A @ 10kHz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | B41689K8597Q1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B41689K8597Q001 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 33 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 590µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 397 mohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 397 mohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 590UF 63V AXIAL |
| kapacitans: | 590µF |