Købe B41695A5158Q9 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | -10%, +30% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B41695 |
| Ripple Current: | 2.05A @ 10kHz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | B41695A5158Q009 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B41695A5158Q9 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 105 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1500µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 155 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 155 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL |
| kapacitans: | 1500µF |