Købe B43416C3108A000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 300V |
|---|---|
| Tolerance: | -10%, +20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | B43416 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navne: | B43416C3108A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 60°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | B43416C3108A000 |
| Levetid @ Temp.: | 100000 Hrs @ 60°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1000µF 300V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100000 Hrs @ 60°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 300V SNAP |
| kapacitans: | 1000µF |