Købe B43501A9127M67 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 400V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | B43501 |
| Ripple Current: | 920mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navne: | B43501A9127M 67 B43501A9127M067 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B43501A9127M67 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 890 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 120µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 550 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 550 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP |
| kapacitans: | 120µF |