Købe B43504A5187M87 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | B43504 |
| Ripple Current: | 1.02A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navne: | B43504A5187M 87 B43504A5187M087 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B43504A5187M87 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 890 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.858" (47.20mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 750 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP |
| kapacitans: | 180µF |