Købe B43505A9337M80 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 400V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | B43505 |
| Ripple Current: | 1.7A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navne: | B43505A9337M 80 B43505A9337M080 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B43505A9337M80 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 330 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 2.055" (52.20mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 330µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 270 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP |
| kapacitans: | 330µF |