Købe B43512A3188M000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 385V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serie: | B43512 |
| Ripple Current: | 7.06A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Andre navne: | B43512A3188M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | B43512A3188M000 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Impedans: | 70 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 3.228" (82.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1800µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 45 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 45 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1800UF 20% 385V SNAP 4L |
| kapacitans: | 1800µF |