Købe B43640A5477M000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | B43640 |
| Ripple Current: | 2.01A @ 100Hz |
| Andre navne: | B43640A5477M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | B43640A5477M000 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 320 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 210 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP |
| kapacitans: | 470µF |