Købe B43642A9108M000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 400V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43642 |
| Ripple Current: | 3.48A @ 100Hz |
| Andre navne: | B43642A9108M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | B43642A9108M000 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 160 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 2.244" (57.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1000µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP |
| kapacitans: | 1000µF |