Købe B78108S1124J med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | BC |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 70 @ 796kHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Andre navne: | 495-75945-2 B78108S1124J-ND B78108S1124J000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | B78108S1124J |
| selvinduktion: | 120µH |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Frekvens - Test: | 796kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 4.5MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.4 Ohm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 2.4 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 300mA |