Købe B82724A2501N020 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimension: | 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm) |
| Serie: | B82724 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Andre navne: | B82724A2501N 20 B82724A2501N20 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 34 Weeks |
| Producentens varenummer: | B82724A2501N020 |
| Induktans @ Frekvens: | 68mH @ 10kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Højde (Max): | 0.776" (19.70mm) |
| Filter Type: | Power Line |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 68mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2 Ohm (Typ) |
| Beskrivelse: | CMC 68MH 500MA 2LN |
| DC-modstand (DCR) (Max): | 2 Ohm (Typ) |
| Nuværende vurdering (Max): | 500mA |