Købe BAS16T-7-F med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1V @ 50A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 85V |
| Leverandør Device Package: | SOT-523 |
| Fart: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (trr): | 4ns |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | SOT-523 |
| Andre navne: | BAS16T-7-FDIDKR BAS16T-7-FDIDKR-ND BAS16T-7FDIDKR |
| Driftstemperatur - Junction: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | BAS16T-7-F |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Standard 85V 75mA (DC) Surface Mount SOT-523 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GP 85V 75MA SOT523 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 2µA @ 75V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 75mA (DC) |
| Kapacitans @ Vr, F: | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |