Købe BAV99QAZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 90V |
| Leverandør Device Package: | DFN1010D-3 |
| Fart: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 4ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 3-XDFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 1727-2554-2 568-12993-2 568-12993-2-ND 934069815147 |
| Driftstemperatur - Junction: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | BAV99QAZ |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 90V 170mA (DC) Surface Mount 3-XDFN Exposed Pad |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfiguration: | 1 Pair Series Connection |
| Beskrivelse: | DIODE HS SW 90V 170MA SOT1215 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 500nA @ 80V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode): | 170mA (DC) |
| Email: | [email protected] |