Købe BCV49,135 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 100µA, 100mA |
| Transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverandør Device Package: | SOT-89-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Strøm - Max: | 1.3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-243AA |
| Andre navne: | 1727-5463-2 568-6934-2 568-6934-2-ND 934003660135 BCV49 /T3 BCV49 /T3-ND BCV49,135-ND BCV49135 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | BCV49,135 |
| Frekvens - Overgang: | 220MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 60V 500mA 220MHz 1.3W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN DARL 60V 0.5A SOT89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10000 @ 100mA, 5V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |