Købe BFC230361273 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 160V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.165" W (12.50mm x 4.20mm) |
| Serie: | MKT303 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222230361273 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC230361273 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.350" (8.90mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.027µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD |
| kapacitans: | 0.027µF |