Købe BFC233623472 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 310V |
| Tolerance: | ±20% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Serie: | MKP336 2 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222233623472 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Producentens varenummer: | BFC233623472 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Funktioner: | X2 Safety Rated |
| Udvidet beskrivelse: | 4700pF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 4700PF 20% 630VDC RAD |
| kapacitans: | 4700pF |