Købe BFC233864104 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 300V |
| Tolerance: | ±20% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, MKP338 6 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222233864104 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC233864104 |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.768" (19.50mm) |
| Funktioner: | Y2 Safety Rated |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.1µF |