Købe BFC236645683 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 160V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm) |
| Serie: | MKT366 |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222236645683 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC236645683 |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.068µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD |
| kapacitans: | 0.068µF |