Købe BFC236713394 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 63V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 40V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | MKT367 |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222236713394 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC236713394 |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.39µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.39µF |