Købe BFC236845124 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 160V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222236845124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC236845124 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD |
| kapacitans: | 0.12µF |