Købe BFC236961183 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.209" W (12.50mm x 5.30mm) |
| Serie: | MKT369 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222236961183 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC236961183 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.018µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD |
| kapacitans: | 0.018µF |