Købe BFC237344224 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 160V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | MKT373 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222237344224 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC237344224 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.22µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.22µF |